לקנות קינדל - אני מעוניינת בקורא ספרים אלקטרוני. האם כדאי לקנות קינדל של אמזון? איזה דגם של קינדל כדאי לקנות?

נשאל על ידי: אילנה ארביב
קינדל הוא באמת קורא ספרים איכותי, אבל חשוב לזכור שהוא מתאים רק לקריאת ספרים באנגלית. יש סוגים שונים של קוראי ספרים דיגטליים, אבל קינדל הכי פופולרי כי המסך שלו לא מרצד ולא מכאיב לעין, אז אפשר לקרוא שעות בלי הפסקה.
הקינדל הכי פשוט עולה 70$ ומדפדפים בו עם כפתורים. יש לו ווי-פיי שמאפשר להתחבר לחנות של קינדל ולהוריד דברים. זה מכשיר טוב ושימושי. המסך בדגם הזה הוא בגוון אופ-ווייט, ואין למסך תאורה פנימית, כך שצריך מנורת קריאה כדי לקרוא בלילה. אחריו בתור יש את הקינדל פייפרוויט kindel paperwhite שהוא בעצם גרסה משודרגת של הקינדל טאצ' שכבר לא מיוצר (אבל אפשר להשיג משומש בחמישים דולר). הקינדל פייפרווייט הוא עם מסך מגע, והוא כולל פיצ'רים כמו תאורת מסך (לא צריך מנורת קריאה). הוא עולה 120$ למכשיר עם ווי-פיי ו-180$ למכשיר עם מודם מובנה (לדעתי המודם מיותר).
יש את הקינדל קיבורד kindel keyboard שיש לו מקלדת קטנה כמו של מכשיר בלאקברי. זה מתאים למי שלא אוהב מקלדת וירטואלית, או אם את משתמשת במכשיר לקרוא מאמרים וכותבת הרבה הערות בטקסטים. בנוסף, יש Kindel DX עם מסך גדול במיוחד, 9 אינטש במקום ה-6.6 הרגיל, אבל אפשר להשיג עכשיו רק משומשים.
יש את מכשירי הקינדל פייר (kindel fire) אבל יש להם מסך LCD שכן מרצד ופחות נוח לקרוא ממנו. הקינדל פייר אמור להיות סוג של טאבלט שמנגן גם סרטים ומוזיקה, אבל למי שמחפש מכשיר טוב וסולידי לקריאת ספרים אלקטרוני הוא סתם יקר ופחות שימושי.
לי יש קינדל טאצ' ואני מרוצה ממנו. צריך לקחת בחשבון שצריך לקנות למכשיר גם כיסוי להגנה משריטות וחבלות. אני קניתי כיסוי עם מנורת קריאה מובנית, אבל אם את קונה את המכשיר paperwhite לא צריך מנורת קריאה.

קניית קינדל באמזון
15 15 up
8 8 down
סגור X

טופס לקבלת ההטבה

שם ומשפחה

טלפון

עיר

דוא"ל